Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w koloryzacji: beżowy blond
Trendy w koloryzacji: beżowy blond
Trendy w koloryzacji: beżowy blond
Farbowanie

Trendy w koloryzacji: beżowy blond

Dział
Beżowy blond idealnie pasuje do szykownej stylizacji na lata siedemdziesiąte. Jest to odcień o mniej słonecznym, mniej złocistym i mniej żółtym kolorze. Jednym słowem, jest to blond, który nawiązuje do okresu jesiennego! Chcąc się na niego zdecydować, radzimy wybrać się do swojego salonu fryzjerskiego, co pozwoli Ci uniknąć ryzyka nieudanej koloryzacji.
 
Zapomnij na chwilę o platynowym lub śnieżnym blondzie. Beżowy blond jest bardzo naturalnym kolorem włosów, który wymaga mniej odbarwiania, niż inne odcienie blondu. „Beżowy blond jest ciemniejszym kolorem niż biały lub żółty blond, dlatego nie wymaga aż tak drastycznego rozjaśniania włosów. Sprzyja to więc zdrowiu Twoich włosów.”
 
Korzyścią płynącą z wykonywania zabiegu koloryzacji w salonie fryzjerskim jest fakt, że jej rezultat będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. „Twój beżowy blond może zyskać śliczne refleksy. Zbyt jednolity kolor może bowiem nie wykazywać dostatecznej głębi. Co więcej, wykonywanie domowej koloryzacji łączy się z ryzykiem, że otrzymasz niezbyt estetyczne, żółte refleksy. W salonie, możemy wzbogacić Twoją beżową koloryzację o dodatkowe refleksy w złocistym, piaskowym lub popielatym kolorze. Będzie to więc kolor unikatowy i dostosowany do potrzeb każdej z Was.”
 
Nowy kolor będzie szczególnie dobrze komponował się z włosami półdługimi lub długimi. „Jest to kolor niezwykle dystyngowany, ale bez przesady.” Nawiązuje do eleganckiej stylizacji hipisowskiej z wysokimi botkami na obcasie oraz barwionymi spodniami. Włosy powinny być więc proste i rozpuszczone. Nie wahaj się wzbogacić swojego wyglądu dodatkami, takimi jak zimowy kapelusz z szerokim rondem, dzięki któremu staniesz się prawdziwą ikoną mody rodem z lat siedemdziesiątych.
 
Nasza rada: Pielęgnuj swoje blond włosy przy użyciu kosmetyków przystosowanych do włosów farbowanych. Kosmetyki te nie dopuszczają do matowienia koloru oraz pozwolą Ci dłużej utrzymać beżowy połysk na Twoich blond włosach.
 
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ