Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w koloryzacji!
Trendy w koloryzacji!
Trendy w koloryzacji!
Koloryzacje

Trendy w farbowaniu włosów!

Dział

Od kilku sezonów, jesteśmy zalewani zdjęciami młodych kobiet noszących włosy flesh lub wielokolorowe. Czy to dobry, czy zły pomysł? Rozszyfrujmy to zjawisko.

Włosy flesh i fluo

Zgodnie z tym trendem, włosy farbowane są w jakimś oryginalnym odcieniu (niebieski, zielony, różowy). Koloryzacja może być jednolita lub częściowa, można farbować tylko wybrane kosmyki lub zrobić balejaż. Jeżeli zdecydujesz się na którąś z tych technik, wybierz kolor najbardziej zbliżony do koloru wyjściowego. Unikniesz w ten sposób zbyt częstych dekoloryzacji, które uszkadzają włókna włosowe.

Ponadto, warto zdecydować się na koloryzację tymczasową, która będzie zanikać wraz z myciem głowy. Jeżeli szukasz jakiegoś bezpiecznego rozwiązania, żeby nie osłabić kondycji włosów, to po prostu odpuść sobie ten rodzaj szaleństwa na głowie.

Włosy wielokolorowe

Galaxy Hair, Rainbow Hair, Pixel Hair... To proste: z każdym sezonem rodzi się nowy rodzaj koloryzacji. Te techniki polegają na farbowaniu włosów za pomocą wielu kolorów. Ten sposób koloryzacji nadaje fryzurze charakteru i odwagi. Podobnie jak w przypadku techniki fluo czy fleshy, wybieraj zawsze koloryzacje krótkotrwałe. Nie zapomnij o odpowiedniej pielęgnacji włosów, stosując regularnie preparaty takie jak gama Color Terapy. Od tego zależy zdrowie i kondycja twoich włosów.

Włosy wielokolorowe
Włosy wielokolorowe

Nasza rada

W salonach Jean Louis David, żaden fryzjer nie wykona wielokolorowej koloryzacji, nie przefarbuje kosmyków na kolor niebieski, zielony, czy żółty. Musisz wybrać odcienie już istniejące. Jeżeli jednak chcesz gdzieś wykonać ten rodzaj koloryzacji, nie spiesz się i dobrze się zastanów nad jej konsekwencjami.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ