Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w farbowaniu: tie & dye
Trendy w farbowaniu: tie & dye
Trendy w farbowaniu: tie & dye
Farbowanie

Trendy w farbowaniu: tie & dye

Dział
Tego lata, Twoje włosy dadzą się poznać dzięki Słońcu i złotym refleksom. Jak ? Dzięki bardzo modnemu balejażowi tie & dye. Spójrz najpierw na gwiazdy, efekt odrostów XXL nie jest zarezerwowany tylko dla czerwonego dywanu.
Tie & dye? Ta technika balejażu, nazywana również ombré hair, jest sposobem wplatania Słońca z Twoje włosy, zanim zagości ono na dobre na letnim niebie! U Jean Louis David technika ta łączy się z usługą Sunlight, która obejmuje rozjaśnianie połowy długości włosów i końcówek o dwa, trzy tony, aby uzyskać efekt promieni słonecznych. Włosy u nasady pozostają naturalne, są więc ciemniejsze. Technika tie & dye musi być jednak subtelnie stosowana, aby dać naturalny efekt i aby nie odróżniała się zbyt wyraźnie od oryginalnego koloru włosów.  Celem jest uzyskanie naturalnego wyglądu, tak jakby to słońce wykonało całą pracę!
Dla kogo? Wszystkie możecie stosować technikę tie & dye! Ten ultra naturalny balejaż, przystosowuje się do każdego koloru włosów. Jednak wolimy go na włosach półdługich lub długich, aby był to prawdziwy efekt Słońca i aby uwidocznić ruchy włosów. Na włosach krótkich mamy wrażenie, że odrosty są źle utrzymane… Ok dla odrostów, ale tylko wtedy gdy są rozmiaru XXL !
Pomysły na stylizację włosów. Tie & dye ma sens tylko wtedy, gdy nosisz włosy rozpuszczone, lekko pofalowane. Usługa wavy pozwoli Twoim jaśniejszym końcówkom i włosom od połowy ich długości naturalnie się przeplatać z pozostałymi włosami dla słonecznego efektu! Podsusz włosy głową w dół, następnie owiń szerokie pasemka wokół lokówki ( wybierz grubą końcówkę, aby loki nie były zbyt skoncentrowane). Powtórz czynność na włosach całej głowy.
Utrzymanie tie & dye. Aby prezentować lśniące włosy, odżywione i zdrowe najdłużej jak to tylko możliwe, pielęgnuj swoje końcówki i włosy od połowy ich długości, tak jak włosy farbowane. Nawilżaj je więc z pomocą maseczki do włosów farbowanych i kładź nacisk na końcówki używając na przykład oleju. Tego lata, kiedy będziesz na plaży, nie rozstawaj się ze sprayem przeciwsłonecznym, którym powinnaś spryskiwać włosy regularnie, aby pozostały elastyczne i nawilżone.
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ