Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy lat 60: rozpuszczone włosy
Trendy lat 60: rozpuszczone włosy
Trendy

Trendy lat 60: rozpuszczone włosy

Dział
Fryzury z lat 60, takie jak zaokrąglony kok lub mityczny kucyk są trendy i nigdy nie wychodzą z mody. Ale nie są to jedyne takie fryzury! Odkryj nowy sposób czesania się i po prostu rozpuść włosy.
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 podczas Tygodnia Mody w Londynie. Modelki noszą długie, rozpuszczone włosy, ustrukturyzowane przez przedziałek pośrodku głowy. Są one lśniące i pełne objętości. Fryzura ta, zainspirowana latami 60, doskonale je uwydatnia. Efekt wavy natomiast nadaje ruchu i sprawia, że włosy są lekkie i pełne objętości.
 
Jak ją zrobić? Tak, jak na pokazie, wybierz look retro i wpisz się w trendy. Nie wahaj się zrobić efektu "syrenich oczu" i załóż rozszerzaną spódniczkę, szorty z wysokim stanem oraz motyle okulary słoneczne! Styl ten jest doskonały, ponieważ pasuje na każdą okazję, bez względu na to, czy jest noszony za dnia czy wieczorem.
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość. Twój cel: nadanie włosom maksymalnego połysku! Wysusz je dokładnie, a następnie rozdziel na dwie części. Skoncentruj się na ich przedniej partii. Zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy i nałóż na nią odrobinę żelu, by ulizać włosy. Pozostaw włosy na długości naturalne. Następnie, natapiruj tylną i spodnią część. Powinnaś uzyskać zaokrąglony efekt. Niech twoje włosy naturalnie opadają na ramiona. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Felder Felder, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ