Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Modna fryzura na odmłodzenie
Modna fryzura na odmłodzenie
Fryzura

Modna fryzura na odmłodzenie

Dział
Bob czy grzywka – myślałyście o tym, ale nie odważyłyście się ich zrobić… Niemniej jednak, jeżeli istnieją fryzury idealne dla kobiet w każdym wieku, to są właśnie te! Szczególnie jeśli pragniesz trochę się odmłodzić. Które fryzury więc cię odmłodzą? Rozszyfrujmy.
 
Średniej długości fryzura z grzywką. Grzywka jest idealnym sprzymierzeńcem w momencie, gdy chcesz ukryć pierwsze zmarszczki. Niemniej jednak, nie rób sobie pełnej grzywki. Potrzebujesz pocieniowanej grzywki, takiej jaką nosi Kate Moss. Odważ się zainspirować ikoną mody, by perfekcyjnie wyglądać i zapomnieć o zmarszczkach!
 
Półkucyk. Zapleciony czy też klasycznie związany półkucyk pozwala na odsłonięcie twojej twarzy, łagodząc jej rysy. Jest to najważniejsza fryzura twoich szkolnych czasów. Odmłodzi cię ona o kilka lat, szczególnie jeśli zostawisz wystające kosmyki. Odrobinę elastyczności doda jej gumka w formie kokardy lub gumka koloru flashy.
 
Bob. Długie włosy mogą sprawić, że twoja sylwetka będzie wyglądać na ociężałą, natomiast fryzura na boba uwydatni formę twarzy. Abyś wyglądała kilka lat młodziej, włosy muszą otaczać kontur twarzy. A może do tej fryzury pasowałaby także cieniowana grzywka? W tym przypadku będziesz najbardziej modna!
 
Fryzury z przedziałkiem na boku. Owszem, w przeciwieństwie do wyobrażeń, przedziałek na boku odmłodzi ci twarz. Noszony z rozmierzwionymi włosami pozwala także na zrobienie najmodniejszej grzywki z kilku kosmyków. Sama powinnaś wybrać, czy wolisz nosić taki typ grzywki, czy też wolisz ją spiąć za pomocą spinki.
 
© Pixelformula / Pokaz Chanel prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ