Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy dla mężczyzn: ulizana fryzura na brylantynie
Trendy dla mężczyzn: ulizana fryzura na brylantynie
Trendy dla mężczyzn: ulizana fryzura na brylantynie
Fryzury męskie

Trendy dla mężczyzn: ulizana fryzura na brylantynie

Dział
Trudno jest przejść obojętnie obok obecnie panującego letniego trendu na ulizane włosy, niczym na brylantynie, u mężczyzn. Ta retro fryzura rodem z lat 50. powraca z dawnych czasów i wbrew powszechnemu przekonaniu, nie wymaga niczego więcej poza woskiem do włosów. To właśnie on nadaje jej błyszczący i uporządkowany wygląd!
 
Strzyżenie. Osoby o włosach cieniowanych nareszcie znalazły idealną fryzurę na lato! Fryzura ulizana niczym na brylantynie będzie wyglądać doskonale na wycieniowanych i długich włosach. Włosy krótkie, trudno jest bowiem ulizać i zaczesać do tyłu. Idealna długość włosów przy tej fryzurze to ok. 4 centymetrów. Należy więc zapomnieć o krótkich strzyżeniach i wygolonych czaszkach.
 
Fryzura. Aby uzyskać wymarzoną fryzurę ulizaną niczym na brylantynie, zacznij od wysuszenia włosów suszarką. Postaraj się dobrze je wygładzić podczas suszenia, aby łatwiej było je następnie ulizać do tyłu. Rozdziel włosy za pomocą niskiego przedziałka z boku, zaczesz je do tyłu, a następnie nałóż na nie żel, który nada im błyszczący wygląd. Już odrobina żelu wystarczy, aby uzyskać charakterystyczny efekt wet look. Potrzyj żel w dłoniach, a następnie nałóż go równomiernie na włosy zaczesując je do tyłu. Staraj się nie przesadzić z ilością nakładanego produktu, aby włosy nie wyglądały sztywno. Zwróć uwagę, aby żel pokrył równomiernie wszystkie twoje włosy.
 
© Pixelformula / Pokaz Dior Homme prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ