Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Toczek na koku, z wybiegu na ulicę?
Toczek na koku, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Toczek na koku, z wybiegu na ulicę?

Dział
Czy odważysz się założyć toczek na kok tej zimy? Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Carolina Gerrera podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Zoom na ten szykowny i innowacyjny styl!
 
Trend. Kok XXL z doczepianymi włosami. Przykryty jest on toczkiem, nałóżonym na głowę. Fryzura ta odkrywa twarz, uwydatniając świeży i subtelny makijaż. Cera na twarzy jest różowawa, natomiast spojrzenie podkreślone eye-linerem. Strój natomiast składa się z jednolitych i klasycznych elementów. Mają one różne kolory, od beżowego po granatową czerń, poprzez kolor wina. Rezultat jest zarówno oryginalny, jak i nowoczesny.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą się wyróżniać oryginalnym kapeluszem, a jednocześnie być eleganckie w każdych okolicznościach. Wybierz takie nakrycie głowy na ważne wydarzenie. Jesteś zaproszona na ślub? To doskonała okazja, by go założyć!
 
Jak ją zrobić? Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je za pomocą gumki do włosów. Następnie, owiń je na nią tworząc kok XXL. Spryskaj fryzurę lakierem. Zaopatrz się w toczek i przykryj nim kok. I oto twoja wyrazista i wyrafinowana fryzura jest gotowa!
 
© PixelFormula, Pokaz Carolina Herrera, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ