Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie&dye w sezonie Wiosna-Lato 2013
Tie&dye w sezonie Wiosna-Lato 2013
Tie&dye w sezonie Wiosna-Lato 2013
Farbowanie

Tie&dye w sezonie Wiosna-Lato 2013

Dział
Tie&dye zdecydowanie powraca w roku 2013. Do niedawna królował efekt ombré hair, w którym włosy od skóry głowy były ciemne, a końcówki jasne. W tym sezonie, proponujemy wam mniej wyraziste efekty na końcówkach.
 
Tie&dye w sezonie Wiosna-Lato 2013. Efekt ombré hair będzie w tym sezonie bardziej subtelny. Koniec z ciemnymi partiami włosów przy skórze głowy i wyraźnie jaśniejszymi od połowy długości po końcówki! Latem 2013 roku, kolor Twoich włosów stanie się bardziej naturalny, z kosmykami nadającymi włosom głębi, które będzie jednak łatwiej pokazać niż rozbite na dwie strefy tie&dye z wyraźnymi odrostami. Ten nowy trend jest idealny dla wszystkich kobiet, których kolor włosów sytuuje się między jasnym brązem a ciemnym blondem i, które pragną osiągnąć efekt o jakieś dwa tony mniej wyrazisty niż „klasyczne” tie&dye.
Dla awanturniczek również coś się znajdzie w sezonie Wiosna-Lato 2013: kosmyki jasnych włosów dookoła twarzy połączone z dużo ciemniejszą pozostałą częścią fryzury.
 
Wybierz tie&dye w wersji Wiosna-Lato 2013. Spotkaj się ze swoim fryzjerem, który pofarbuje kosmyki Twoich włosów wewnątrz fryzury. W tym roku, w mniejszym stopniu stawiamy na kontrast między nasadą włosa a końcówkami niż na kontrastujące kosmyki wewnątrz fryzury. Pozwalają one nadać głębię Twoim włosom a jednocześnie zachować ich naturalne oblicze. Efekt ten pasuje wszystkim kobietom, pragnącym koloryzacji, z którą mogą swobodnie pokazać się na co dzień .
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ