Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie & dye w wersji jesień-zima 2013-2014
Tie & dye w wersji jesień-zima 2013-2014
Farbowanie

Tie & dye w wersji jesień-zima 2013-2014

Dział
Sezon jesienno-zimowy 2013-2014 kryje w sobie wiele niespodzianek w kwestii tie & dye. Może to zainteresować szczególnie te z Was, które jeszcze nigdy nie wypróbowały tej techniki koloryzacji. W tym sezonie tie & dye będzie jeszcze bardziej delikatny i zniuansowany. To doskonała okazja dla fanek tie & dye do zmiany koloru, a dla nowicjuszek to najlepszy czas, by się na to zdecydować!
 
Tie & dye w wersji light. Dotychczas uważałaś, że tie & dye jest zbyt wyrazistą koloryzacją? Optując za jej subtelną wersją, nareszcie możesz sobie na to pozwolić. W nadchodzących miesiącach, tie & dye będzie przypominało ombré hair, a różnica pomiędzy dwoma kolorami na włosach będzie mniej wyrazista. Efekt ten można będzie osiągnąć poprzez wykonanie bardziej rozmytej granicy pomiędzy jaśniejszym i ciemniejszym kolorem włosów.
 
Lift color, tylko w Jean Louis David. W salonach Jean Louis David panuje moda na fryzurę stanowiącą przeciwieństwo tie & dye. Zamiast ciemnych włosów przy głowie i jasnych końcówek, wykonywana jest odwrotna koloryzacja. Aby w pełni wpasować się w trendy w tym sezonie warto postawić na koloryzację z jasnymi włosami przy głowie i ciemnymi końcówkami. Aby fryzura była jeszcze lepiej wyeksponowana, koloryzacja ta wykorzystuje grę cieni. Rozjaśnienie jest stopniowe i staje się coraz intensywniejsze w miarę przesuwania się w kierunku głowy.
 
Jak nosić tie & dye w wersji jesień-zima 2013-2014. Aby w pełni wyeksponować zniuansowany kolor swoich włosów, wycieniuj je. Stopniowe zmiany odcieni i kolorów na włosach będą dodatkowo podkreślone cieniowaniem. Fryzura stanie się dzięki temu jeszcze piękniejsza, a kolor bardziej rozświetlony i pełen blasku.
 
Pielęgnacja tie & dye. W pielęgnacji domowej, stosuj zabiegi pielęgnacyjne do włosów farbowanych. Jest to niezbędne, by twój kolor był trwały i pełen blasku.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ