Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie & dye od połowy długości włosów, opinia eksperta
Tie & dye od połowy długości włosów, opinia eksperta
Farbowanie

Tie & dye od połowy długości włosów, opinia eksperta

Dział
Moda na tie & dye obecna jest od kilku sezonów do tego stopnia, że czasem kobiety mają jej dość. Z tego też powodu, pojawiają się nowe trendy zapinspirowane tą koloryzacją. Oto tie & dye od połowy długości włosów.
 
Aktualnie, tie & dye jest często stosowaną techniką koloryzacji. "Jest ona bardzo znana we Francji, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że robi ją wiele kobiet. Można powiedzieć, że każda z was zrobiła już efekt tie & dye!".
 
W tym przypadku, granica między kolorami jest bardzo widoczna. Nie jest to więc prawdziwy efekt tie & dye. "W tej koloryzacji, kosmyki są jaśniejsze w dolnych partiach fryzury. To właśnie ten szczegół różni ten efekt od efektu tie & dye. Ty również chcesz, by różnica była tak widoczna? Może wydać się ona nienaturalna, ale to nieważne. Jeśli lubisz się wyróżniać, nie wahaj się zrobić zrobić ten efekt!".
 
Splashlight to bardziej aktualna i modna technika koloryzacji. "Weź pod uwagę to, że nie dotyczy ona tych samych części fryzury. Włosy nie są rozjaśnione w tych samych miejscach. Dzięki technice splashlight, rozjaśnisz swoje włosy".
 
Nasza rada: Po tie & dye chcesz powrócić do twojego naturalnego koloru? Przyjdź do salonu! Fryzjer przygotuje twoje włosy i nałoży kolor zgodnie z twoim życzeniem. Po tie & dye należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, by kolor się nie zmył.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ