Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie & dye – latem 2014 będzie wciąż modny? Streetstyle
Tie & dye – latem 2014 będzie wciąż modny? Streetstyle
Trendy i styl

Tie & dye – latem 2014 będzie wciąż modny? Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Mocno uwydatniony tie & dye. W przypadku długich włosów, różnica między brązem a blondem jest znikoma i wygląda nienaturalnie. Niemniej jednak, istnieją inne sposoby rozjaśniania włosów! Kontrast, Splashlight, a nawet ombre hair są bardziej estetyczne. Każdy z nich doda twoim włosom światła i sprawi, że będą one wyglądać naturalnie. Przyjdź do salonu i porozmawiaj o tym z fryzjerem, który doradzi ci w kwestii koloru.
 
Jej wygląd? W stylu rock’n’roll! Nasz dzisiejszy streetstyle ubrana jest w całości w skórę! Spodnie typu slim, perfecto oraz botki sprawiają, że wygląda ona jak nowoczesna, rockowa gwiazda. Jedynie biała koszula, którą ma na sobie oraz ta, owinięta wokół pasa, dodają jej świeżości oraz koloru! W ręce widnieje świecąca sakiewka, która doskonale kompletuje ten łączący casualowe oraz eleganckie elementy strój.
 
Rada dnia. Tego lata powinnaś zrobić Splashlight! Trend ten dodaje światła określonej partii włosów. Środkowa ich część oraz włosy wokół twarzy są rozjaśnione. To idealne rozwiązanie na lato!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ