Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tie&dye
Tie&dye
Tie&dye
Koloryzacje

Tie & dye - jaka koloryzacja w 2016 ?

Dział

Jeszcze kilka sezonów temu koloryzacja Tie & dye była bardzo modna. Być może również przyczyniłaś się do jej popularności w tamtym okresie. Co stało się z tą techniką? Czy jest ona nadal aktualna? Przedstawiamy wszystko, co wiemy na ten temat.

Na czym polega technika tie & dye?

To technika koloryzacji, która jest jednocześnie tymczasowa i częściowa [Koloryzacja tymczasowa]. Włosy od połowy i końcówki są jedynie rozświetlane, co powoduje wycieniowanie koloru. W zależności od twoich oczekiwań, tie & dye może być dyskretnie lub mocno zaznaczone. Można wybrać do tej techniki te same odcienie, co kolor główny, lub odwrotnie - przejść od brązu do blondu.
Przyczyny sukcesu? Tie & dye [tie & dye, odcień pełen blasku] jest techniką rozjaśniania dającą natychmiastowy efekt blasku we włosach. Co więcej, pozwala otrzymać zróżnicowany kolor. Wreszcie, podkreśla fryzury wycieniowane, zaznaczając ich ruch.

Czy to trend 2016 roku?

Odpowiedź brzmi: nie!... Czy to na pokazach mody podczas ostatnich Fashion Weeks, czy na czerwonym dywanie lub ulicy... tie & dye bardzo rzadko się pojawia. Ta technika przeżyła swoje apogeum 3-4 lata temu, kiedy to była tak ważna, jak sposób ubierania się. Została jednak w miarę upływu czasu zastąpiona innymi technikami dającymi całkiem nowe efekty na włosach.

Na którą koloryzację się zdecydować?

Postaw na Alternative Light [Zoom na Alternative Light], która jest wiodącą techniką z kolekcji Jean Louis David jesień-zima 2015/2016. Technika polega na stworzeniu efektu gry światła i cienia z dość wyraźnym rozgraniczeniem tych odcieni. Ponadto, twarz jest zawsze okolona dwoma jaśniejszymi pasmami. Ta koloryzacja nadaje fryzurze charakteru, podkreślając jednocześnie każdy najmniejszy jej szczegół.

Myślałaś może o Kontraście? Ta wersja balejażu zaproponowana przez salon Jean Louis David jest ponadczasową klasyką w koloryzacji. Rozświetla częściowo fryzurę refleksami. Uzyskany efekt jest zawsze naturalny. Doskonale podkreśla ruch włosów albo grzywki. Nadaje kształt całej fryzurze i sprawia, że jest pełna słońca.

Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ