Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tatuaż na włosach
Tatuaż na włosach
Trendy i styl

Tatuaż na włosach

Dział
Sezon Wiosna-Lato 2014 zwiastuje nowe szaleństwa na włosach. Myślisz, że jeśli widziałaś zwierzęce wzory, to nie może cię już nic zaskoczyć? Mylisz się! W tym sezonie twoje włosy powinny odzwierciedlać twoje wakacyjne pragnienia. Kto powiedział, że trudno jest zrobić palmę na głowie? Na pewno nie my!
 
Trend. W marcu nie można jeszcze mówić o nadchodzących letnich wakacjach. Na próżno możesz oglądać zdjęcia z rajskich wysp. I tak na razie niczego to nie zmieni. Jednak to co możesz zmienić to dodać swojemu stylowi nutki lata. Jako że koszula w palmy wyszła już z mody, zdecyduj się na coś bardziej oryginalnego: tatuaż na włosach, tatuaż, odzwierciedlający miejsce twoich wymarzonych wakacji…
 
Dla kogo? Dla tych kobiet, które nie wybrały zwierzęcych wzorów. Kobiety, które uwielbiać będą tatuaże na włosach to te, lubiące ekscentryczny wygląd. Nie przejmują się też one opinią innych. Wszyscy marzą o wakacjach, a twoje włosy mogą być ich symbolem!
 
Jak go nosić? Ekstrawagancka kreatorka mody, Emma Mulholland, dobrała tatuaż na włosach do modnych elementów flashy. Super pomysł! To właśnie w ten sposób należy robić tatuaż na włosach: pozwól przemówić szalonej stronie twojej osobowości. Sama wybierz, czy wolisz szablon i tymczasową koloryzację, czy też doczepiane pasemka, dobrane do twoich włosów! Art style nie pożegnał się jeszcze z twoimi włosami.
 
© Getty / Pokaz Emma Mulholland prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ