Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tapir XXL
Tapir XXL
Tapir XXL
Fryzura

Tapir XXL

Dział
Tapir jest na topie już od kilku sezonów. To nie tylko stylowa fryzura, ale także łatwe i szybkie w wykonaniu uczesanie. Dlaczego by więc nie wykorzystać także w Twoich kreacjach fryzur? Jest to niewątpliwie element, który urozmaica fryzurę, ale także nadaje jej stylu i indywidualnego charakteru. Oto zoom na tapir XXL.
 
Tapir XXL w stylu rockowym. Dzięki tapirowi, fryzura staje się dynamiczna, a przednie pasmo włosów jest pełne objętości. Tapir nadaje fryzurze indywidualny charakter i styl. Jeżeli jesteś zwolenniczką stylizacji rockowych, Twój tapir powinien być obszerny i lekko rozczochrany. Schludny i idealnie dopracowany tapir będzie natomiast nawiązywał do tapira w stylu retro. W stylizacji rockowej, tapir powinien być pozornie nieokiełznany, dzięki czemu pomimo, iż jest on dość klasyczną fryzurą, nabierze buntowniczego, rockowego charakteru.
Wykonanie tapira XXL. Zacznij od nałożenia na włosy pianki. Jest to szczególnie zalecane osobom o cienkich włosach. Wysusz włosy, a następnie wydziel z nich szerokie pasmo z przodu głowy, które posłuży Ci do wykonania Twojego tapira. Resztę włosów wyprostuj i pozostaw rozpuszczoną. Staraj się przesadnie nie prostować włosów, ani też ich zbytnio nie kręcić. Chcąc uzyskać rockowego tapira, włosy powinny być sprężyste i lekko falowane. Realizację tapira rozpocznij od natapirowania włosów za pomocą grzebienia. Twój tapir dzięki temu utrzyma się dłużej! Na koniec, zaczesz go do tyłu, nie wygładzając przy tym włosów i zachowując tym samym jego buntowniczy i zmierzwiony charakter. Następnie upnij go za pomocą wsuwek w kolorze Twoich włosów.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ