Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tapir XXL, opinia profesjonalisty
Tapir XXL, opinia profesjonalisty
Eksperci

Tapir XXL, opinia profesjonalisty

Dział
Tapir XXL należy do tych fryzur, które możesz nosić każdego dnia. Jest on łatwy do uczesania i dodaje ci elegancji. To idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet! Bez względu na to czy masz włosy długie, półdługie czy krótkie, zawsze możesz spróbować zrobić tę fryzurę! Każdy może nosić tapir XXL. "Jedynym warunkiem jest to, żeby twoje włosy były wystarczająco grube. W przeciwnym razie będzie brakować im objetości. Jeśli masz cieniowane włosy, powinnaś robić tapir. Dzięki temu będzie ona długotrwała. Tapir możesz zrobić na włosach o każdej długości".
 
Istnieje kilka sposobów robienia tapiru XXL. “Jeśli nie masz za dużo czasu, zaczesz kilka kosmyków na przód głowy, natapiruj je za pomocą grzebienia, spryskaj lakierem Fix Ultime i ułóż na czubku głowy. Jeszcze tylko wyprosuj włosy i gotowe!”
 
Jeśli masz więcej czasu, wybierz fryzurę, która wymagać będzie użycia większej ilości produktów. "Spryskaj włosy lakierem i nałóż piankę u nasady, by podtrzymać je, gdy będziesz nadawać im objętości. Następnie stwórz tapir."
 
Fryzura ta jest szybka do uczesania. "Po stworzeniu tapiru, nałóż na niego lakier, który go utrwali. Na koniec spryskaj go lakierem Shine Spray, by nadać włosom połysk."
 
Nasza rada: Nie wahaj się wybrać tą fryzurę. Sama dobierz do niej efekt, w zależności od tego, jak bardzo zależy ci na naturalnym wyglądzie. Każda z was powinna umieć robić tapir XXL!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ