Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tapir w stylu retro
Tapir w stylu retro
Tapir w stylu retro
Fryzura

Tapir w stylu retro

Dział
Wciąż nie mamy dosyć tapirów. Tapir sprawia, że fryzura staje się rockowa. To dzięki niemu nawet najbardziej grzeczna stylizacja nabierze nutki szaleństwa i stylu retro. Jednym słowem, tapir nada Twojemu stylowi zupełnie indywidualny charakter i właśnie za to go uwielbiamy! Co więcej, nie jest on trudny w wykonaniu. Przedstawiamy Wam zatem tapir w stylu retro.
 
Dlaczego akurat tapir? Ponieważ jest łatwy w wykonaniu, dynamizuje każdą fryzurę, można go dostosować do wszystkich stylów, może być wzbogacony o różne dodatki oraz stanowi idealne rozwiązanie, gdy chcesz uczesać zapuszczaną grzywkę. W skrócie, jest on niesamowicie uniwersalny i mało wymagający!
 
Noszenie tapira w stylu retro. Fryzury z lat 50. i 60. nawiązują do tapira. To właśnie on pozwala tworzyć powabne i ponadczasowe fryzury. Tapir najlepiej wygląda na włosach półdługich lub długich, które są spięte lub rozpuszczone. Jeżeli chcesz pozostawić widoczny kark, możesz wykonać niskiego koka tancerki, pozostawiając z przodu szerokie pasmo włosów, z których wykonasz swojego tapira. Na włosach rozpuszczonych, podobnie jak w pokazie Karen Walker, tapir powinien być „nadmuchany”, a włosy idealnie proste i ulizane po bokach. Inną możliwą wersją tej fryzury są powabne fale z luźnym tapirem, nawiązujące do lat pięćdziesiątych.
 
Wykonanie tapira. Wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy o szerokości Twojego czoła. Jedną ręką unieś je w powietrzu, a drugą ręką natapiruj uniesione włosy grzebieniem. Skup się na zaczesywaniu włosów w kierunku skóry głowy tak, by wyglądały niczym „nadmuchane”. Wykonaj tapirowanie po wewnętrznej stronie wydzielonego pasma włosów, aby nie było ono całkowicie widoczne w ostatecznej wersji fryzury. Zaczesz swojego tapira do tyłu i spryskaj go lakierem, by go utrwalić. Następnie upnij go za pomocą ozdobnych wsuwek.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ