Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Tapir rockabilly, opinia profesjonalisty
Tapir rockabilly, opinia profesjonalisty
Tapir rockabilly, opinia profesjonalisty
Eksperci

Tapir rockabilly, opinia profesjonalisty

Dział

Banan rockabilly to najczęściej wybierana fryzura lat 50. Znów pojawia się na głowach mężczyzn - fanów rocka. Tak czesał się na przykład Elvis. Co myślą profesjonaliści na temat tapiru rockabilly w wersji 2014? Sprawdź ich opinie.

 

Tapir rockabilly musi mieć odpowiednią długość. “Gdy chcesz stworzyć tapir, najlepiej mieć nieco dłuższe włosy - do połowy nosa. A może jednak nie chcesz nosić włosów średniej długości? Bądź pewien, że możesz zachować krótkie włosy z tyłu oraz po bokach. Jest to wręcz wskazane, jeśli na co dzień lubisz zmieniać uczesanie”.

 

Zanim zrobisz fryzurę, przygotuj swoje włosy. "Musisz je lekko nawilżyć. Aby uzyskać rockowy efekt, nałóż przed rozpoczęciem układania włosów, na całą głowę Design Paste".

 

Zrób tapir rockabilly, przekładając włosy na przód głowy. "Następnie, zaczesz włosy do tyłu. Celem tego zabiegu jest stworzenie z przodu garba, przypominającego falę. Włosy po bokach powinny zostać przygładzone pomocą żelu. W latach 50., włosy z boku głowy były podniesione do góry i obok tapiru tworzyły rulony”.

 

Nasza rada: Aby tapir trzymał się idealnie, polecamy nałożenie żelu. Nie bój się nabrać większej ilości, by uzyskać efekt wet look! Następnie spryskaj fryzurę lakierem. Dzięki temu nie będzie się ona ruszać!

 

© Pixelformula © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ