Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny wysoki kucyk: Streetstyle
Szykowny wysoki kucyk: Streetstyle
Trendy i styl

Szykowny wysoki kucyk: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi długie włosy, dzięki którym może czesać prawie wszystkie fryzury. Dzisiaj wybrała ona wysokiego kucyka, z którego nie wystaje żaden kosmyk. Idealnie wyprostowane włosy sprawiają, że wygląda ona elegancko i szykownie, bez względu na okazję. Taka fryzura pozwala odsłonić twarz i ją uwydatnić. Koniecznie musisz ją zrobić! Aby ją uczesać, zaopatrz się w płaską szczotkę do włosów, która pozwoli ci zaczesać je na czubek głowy.
 
Jej wygląd? Luźny, ale szykowny. Do jej skórzanych spodni dobrała długą, szarą koszulę oraz czarny sweter. Na wierzch założyła kurtkę w stylu bomber, która nadaje jej wyluzowanego stylu. Nogi natomiast prezentują czarne kozaki. W ręce trzyma skórzaną brązową torbę, w której pomieści wszystko, czego potrzebuje. Jest to strój odpowiedni na każdą porę dnia. Sublimuje on także fryzurę.
 
Rada dnia. Fryzura ta pasuje do każdego rodzaju włosów. Niemniej jednak, lepiej mieć naturalnie długie i proste włosy, by uniknąć kilku godzinnych, porannych przygotowań, zanim zrobisz wysokiego szykownego kucyka!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ