Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny wet look
Szykowny wet look
Szykowny wet look
Fryzura

Szykowny wet look

Dział
W sezonie wiosennym ponownie staną się modne fryzury w stylu wet look. Sezon letni to bowiem najlepsza pora na tworzenie fryzur imitujących seksowny efekt mokrych włosów. Co więcej, w tym roku ta trendy fryzura będzie królowała także podczas szykownych wieczorów!
 
Moda na błyszczenie. Fryzury wet look są niczym pomalowane błyszczykiem usta. Błyszczą i są ponętne! Odkryłaś tę fryzurę już w zeszłym roku i już wtedy poddałaś się jej całkowicie. Ale kiedy pojawiły się pierwsze mrozy, głęboko schowałaś swój żel do włosów i zapomniałaś o fryzurach imitujących efekt mokrych włosów, skłaniając się ku bardziej uporządkowanym i klasycznym fryzurom. W tym roku, wet look powraca na nowo. W kolekcji Niny Ricci włosy są mniej ulizane, dzięki czemu fryzura ma bardziej kobiecy charakter, niż sportowy.
 
Wykonanie koka w stylu wet look. Estetycznie wyglądające włosy w stylu wet look są kwestią równowagi. Jeżeli nałożysz na włosy zbyt dużo żelu, będą one wyglądały tłusto. Włosy powinny wyglądać na lekko wilgotne. Zacznij od rozczesania włosów, aby stały się jak najbardziej gładkie. Następnie, nałóż na dłonie odrobinę żelu, potrzyj ręce, po czym rozprowadź równomiernie produkt na włosach. Pokryj nim całe włosy zaczesując je do tyłu. Staraj się nie nakładać zbyt wiele żelu na włosy u nasady. Jeżeli nie chcesz, aby twoje włosy wyglądały na przesadnie ulizane, możesz je delikatnie natapirować zanim nałożysz na nie żel. Na koniec wykonaj surowego koka tancerki lub lekko zmierzwionego koka.
 
© Pixelformula / Pokaz Nina Ricci prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ