Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny wet look: Streetstyle
Szykowny wet look: Streetstyle
Fryzura

Szykowny wet look: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie, brązowe włosy. Zamiast wybrać klasyczną fryzurę z przedziałkiem pośrodku lub po boku, nasz dzisiejszy streetstyle wolała użyć produktu do modelowania i utrwalania fryzury, dzięki któremu jej włosy są pełne połysku. Nie zrobiła ona przedziałka i zaczesała włosy do tyłu za pomocą żelu. Tylko włosy w połowie ich długości oraz końcówki są naturalne i pełne ruchu. Jest to fryzura o dwoistej strukturze, wpisująca się w aktualne trendy.
 
Jej wygląd? W eleganckim stylu chłopczycy. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła spodnie w kant, buty żołnierskie oraz białą koszulę, a na nią czarną, skórzaną kurtkę i płaszcz w kolorze camel. Jeśli nie ma słońca, woli się okryć! Na jej ramieniu natomiast widnieje torebka. Nasz dzisiejszy streetstyle jest gotowa, by iść do pracy lub też wyjść do kawiarni z przyjaciółmi.
 
Rada dnia. Naucz sie dozować odpowiednią ilość produktu, którego użyjesz w celu zrobienia efektu wet look. Wystarczy odrobina żelu, a twoje włosy będą wyglądały na mokre, a nie jakby się przetłuszczały!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ