Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny styl safari
Szykowny styl safari
Szykowny styl safari
Trendy i styl

Szykowny styl safari

Dział
Styl safari jest na pół podróżniczy, na pół miastowy. Jest to stylizacja zdecydowanie letnia, dzięki której uzyskasz szykowny, a przy tym dziki wygląd. Yves Saint Laurent poświęcił modzie safari swoją pierwszą afrykańską kolekcję już pod koniec lat 60., tworząc ubrania ze zwierzęcymi nadrukami. Oto zoom na tendencję, która nie traci na swojej sile.
 
Stylizacja na safari. Chcąc uzyskać stylizację w szykownym stylu safari, powinnaś zastosować się do kilku reguł. W kwestii ubrań, postaw na sukienkę typu safari. Możesz też równie dobrze ubrać szorty (najlepiej lniane), lekkie spodnie z niskim krokiem, spodnie typu chino, chustę, czy też torbę na ramię z suwakiem. Jednym słowem wszystko to, co przyda się wielkiej podróżniczce, w którą chcesz się wcielić! W kwestii kolorów, postaw na naturalne kolory, takie jak: beż, kolor piaskowy, brązowy lub khaki, a więc na kolory, które często spotyka się w naturze. Aby twoja stylizacja była jeszcze bardziej trendy, wprowadź do niej elementy z nadrukami imitującymi skóry zwierzęce na przykład leoparda, zebry lub pytona lub też nadruki tropikalne nawiązujące do dżungli! Jeżeli chodzi o dodatki, postaw na te wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno.
 
Uroda w stylu safari. Twoja stylizacja safari będzie kompletna tylko wtedy, gdy będzie dominowała w całym twoim wyglądzie, także w kwestii makijażu i fryzury. W makijażu powinny dominować cieliste i naturalne kolory. Cera powinna być wyrównana, policzki podkreślone, unikając przy tym wyzywających cieni do powiek lub szminki w krwistoczerwonym kolorze. Jeżeli chodzi o włosy, postaw na lekko dziką, zmierzwioną fryzurę, dzięki której będziesz wyglądać jak miastowa podróżniczka. Możesz też wykonać warkocza amazońskiego, aby uzyskać bardziej wysublimowany styl.
 
© Pixelformula / Pokaz Emporio Armani prêt-à-porter, Wiosna-Lato  2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ