Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny styl: kucyk bez przedziałka z pokazu Tod's
Szykowny styl: kucyk bez przedziałka z pokazu Tod's
Trendy i styl

Szykowny styl: kucyk bez przedziałka z pokazu Tod's

Dział

Podczas Tygodnia Mody na pokazie kolekcji na sezon jesień-zima 2014-2015 w Mediolanie, projektantowi Tod's udała się niespodzianka w postaci oryginalnego i odważnego kucyka. Fryzura ta noszona jest bez przedziałka i nadaje oryginalności klasycznej wersji tego wiązania. Rozszyfrujmy.

 

Kucyk bez przedziałka należy do najmodniejszych fryzur w 2015 roku. Ten nietypowy trend jest bardzo łatwy do naśladnowania. Zainspiruj się pokazem Tod's i zaczesz włosy z przodu na bok. Dzięki temu, stworzysz ulizany kosmyk, który umieścisz za uchem. Następnie, uczesz prosty kucyk i spryskaj go lakierem. W równe 5 minut, twoja fryzura będzie gotowa! Makijaż koniecznie powinien być w kolorach nude. Podkład natomiast jednolity i bardzo naturalny. Czarną maskarą podkreśl dyskretnie oczy, a na usta nałóż błyszczącą szminkę w neutralnym kolorze.

 

Kucyk ten powinnaś nosić do ubrań z matowej lub błyszczącej skóry. Zwiewne, satynowe koszule również dodadzą ci oryginalności. Noś pastelowe, zimne lub ciemne kolory. Fason ubrań natomiast musi być graficzny i kobiecy. Spódniczki, sukienki i kurtki powinny zawierać wielkie kieszenie, metalowe zapięcia i elementy futra. Dzięki temu, ubrania te są dopracowane, eleganckie, ponadczasowe i bardzo wygodne. Czy jesteś gotowa na taki styl?

 

© PixelFormula, Pokaz Tod’s, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ