Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny daszek prosto z wybiegów
Szykowny daszek prosto z wybiegów
Szykowny daszek prosto z wybiegów
Trendy i styl

Szykowny daszek prosto z wybiegów

Dział
Ten szykowny daszek, który wypatrzyliśmy na pokazie marki DKNY w Nowym Jorku, to alternatywa dla daszka wykonanego z plastiku, który znacznie bardziej pasuje do sportowych stylizacji. Niezależnie od tego, czy nosisz go w celu ochrony oczu przed promieniowaniem słonecznym, czy też twoim celem jest pochwalenie się jednym z bardziej modnych nakryć głowy tego lata – szykowny daszek będzie idealny na każdą okazję. Czy to sztandarowe akcesorium tenisistek przypadnie ci do gustu?
 
Ten elegancki dodatek prosto z wybiegu DKNY najlepiej będzie wyglądał w połączeniu z kobiecymi ubraniami nawiązującymi do stylu ulicy. Szykowny daszek noszony jest na włosach rozpuszczonych, od długiego boba po długie proste włosy. Włosy mogą być zmierzwione lub wycieniowane, jednak zawsze powinny pięknie błyszczeć. Jeżeli chodzi o makijaż, postaw na subtelność. Obecnie w cenie jest bowiem naturalny wygląd.
 
Włosy nawiązują w swoim wyglądzie do stylu bohemy, są dopracowane, jednak bez przesady. Przedziałek jest wyznaczony nisko z boku podkreślając tym samym objętość fryzury. Daszek powinien być związany z tyłu, dzięki czemu stylizacja nabierze jeszcze więcej kobiecości. Nareszcie znalazłaś dodatek, który będzie jak znalazł na spacery nad brzegiem morza!
 
© Pixelformula / Pokaz DKNY Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ