Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szykowny kok banan w wersji 2014!
Szykowny kok banan w wersji 2014!
Fryzura

Szykowny kok banan w wersji 2014!

Dział
Kiedy musisz zrobić elegancką fryzurę, zwykle wybierasz klasyczny koj banan, który w 2014 roku znów jest trendy! Ta rozpowszechniona przez Audrey Hepburn fryzura jest idealna na szykowne wieczorne wyjścia. Zoom na sposób noszenia tego koka w tym roku.
 
Trend. To nie żadna nowość! Fryzura ta, doceniana i naśladowana od lat 50, odniosła ogromny sukces przed nadejściem hippisowskiego ruchu pod koniec lat 60. Aktualnie, rzadko noszona jest w ciągu dnia, natomiast jest najczęściej wybieraną fryzurą na bal lub galę.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet! Niemniej jednak, by uczesać banana, włosy muszą być odpowiedniej długości. Teraz jest on dużo cieńszy niż ten sprzed 10 lat, a w 2014 roku doda ci on jeszcze grzeczniejszego charakteru. Uczesz tę fryzurę, by wysublimować elegancką sukienkę lub zmieszać miejski i luźny styl. Kontrast między twoim wyglądem a fryzurą sprawią, że będziesz wyglądać jak prawdziwa fashionistka.
 
Jak go nosić? Na początek, zrób przedziałek na boku, po dowolnej stronie głowy. Zbierz włosy tak, jakbyś chciała zrobić niskiego kucyka. Owiń go wokół własnej osi i podwiń w strone czubka głowy. Zaopatrz się w kokówki, by umocować banana. Na pokazie Caroliny Herrara uczesano dwa kucyki i zawinięto je wokół siebie. Pozwala to dodać fryzurze oryginalności i nowoczesności. Sposób postępowania jest taki sam. Trzeba jednak wykonać te same czynności dwa razy. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się w miejscu.
 
© Pixelformula / Pokaz Carolina Herrera prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ