Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szybki i estetyczny kok na lato – który wybrać?
Szybki i estetyczny kok na lato – który wybrać?
Eksperci

Szybki i estetyczny kok na lato – który wybrać?

Dział
Kok jest jedną z najłatwiejszych fryzur. Aby trzymał się on przez cały dzień, twoje włosy powinny sięgać conajmniej za brodę. Chcesz zrobić szybki i estetyczny kok? Eksperci wyjaśnią ci, jak go uczesać.
 
Kok to idealna fryzura na lato. “Wystarczy, że zrobisz niski kucyk, a następnie przekształcisz go w kok. Wysoki kok to najmodniejszy i najpraktyczniejszy model dla tych kobiet, które nie chcą moczyć włosów podczas kąpieli. Po zrobieniu kucyka, owiń włosy wokół gumki i przypnij je wsuwkami”.
 
Kok typu "kapusta" również może okazać się doskonałym rozwiązaniem na lato. "Zamiast robić kucyk, zbierz włosy i zawiń je, a następnie zwiąż. Pozostaw niektóre kosmyki luzem, by nadać fryzurze efektu bohemy".
 
Bez względu na wybór koka, pamiętaj, że tego lata powinnaś zrobić właśnie tę fryzurę. "Jest to jedyna fryzura, w przypadku której włosy chronione są przed wodą i słońcem. Dzięki niej, kobiety, które farbują włosy, po powrocie z wakacji będą miały lśniący kolor".
 
Nasza rada: W ciągu dnia uczesz kok, a wieczorem zrób efekt wavy! Rozpuszczając owinięte włosy, dodasz im modnego ruchu.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ