Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szeroka czapka, opinia eksperta
Szeroka czapka, opinia eksperta
Trendy i styl

Szeroka czapka, opinia eksperta

Dział
Czapka nigdy nie wychodzi z mody, jest trendy i powraca każdej zimy. Jej głównym celem jest zarówno ochrona przed zimnem, jak i wysublimowanie twojego stylu. Zoom na szeroką wersję czapki, która jest obowiązkowa w tym sezonie! Nasz ekspert przedstawi ci jej zalety i sposoby jej noszenia.
 
Szeroka czapka jest doskonałym rozwiązaniem na przykrycie włosów o dużej objętości. "Idealnie chroni twoją głowę przed zimnem. Niemniej jednak, tak jak inne modele, może ona sprawić, że włosy będą oklapnięte, szczególnie jeśli są cienkie lub elastyczne. Mała rada: gdy przyjdziesz do pracy, zwilż włosy za pomocą spray'u, by je ożywić i nadać objętości".
 
Czy czapka ta lepiej chroni włosy niż inne? "Daje ona ciepło, więc niekoniecznie. Włosy wcale bardziej pod nią nie oddychają. Niemniej jednak, szeroka czapka mniej przykleja się do włosów, więc nie są one tak bardzo potargane. Jeśli nosisz ją na co dzień, nie musisz myć głowy każdego dnia. Pielęgnuj twoje włosy tak, jak zwykle".
 
Nasza rada: Jeśli twoje włosy u nasady się przetłuszczają, po zdjęciu czapki, spryskaj je suchym szamponem, by je ożywić i sprawić, by wyglądały na zdrowsze.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ