Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szeroka bandana
Szeroka bandana
Szeroka bandana
Trendy i styl

Szeroka bandana

Dział
Na stylizację nie składają się wyłącznie ubrania. Kreatorzy mody często przykładają dużą wagę także do dodatków. Na przykład, na pokazie Rochas, najbardziej charakterystycznym dodatkiem jest prosta bandana. Jednak, tym razem występuje ona w zadziwiającej wersji XXL.
 
Szykowna sportowa stylizacja w kolekcji Rochas. W swojej kolekcji Wiosna-Lato 2013, dom mody Rochas postawił na eleganckie stylizacje sportowe. Bandany, które zdobią głowy modelek są w rozmiarze oversize i niemal zasłaniają im oczy. Co więcej, prezentowane w kolekcji niby-sportowe bluzki mają kształt nawiązujący do tego typu bandany.
 
Jak nosić szeroką bandanę? Bandany XXL z kolekcji Rochas zostały wykonane przez dom mody Bucol, specjalizujący się w jedwabnej konfekcji dla świata Haute Couture. Dlatego też, wykonane są one ze szlachetnych materiałów. Zakrywają czubek głowy i opadają na czoło, czasami niemal zasłaniając oczy.  Te szerokie opaski są zawiązane wokół głowy, ale nie duszą przy tym skóry. Powinny być one noszone najlepiej do lekko zmierzwionych, rozpuszczonych włosów. Cecha ta odróżnia je od klasycznych banderoli, które z reguły ciasno opinają głowę. Najpierw wysusz włosy układając je palcami, by miały sprężysty i naturalny wygląd. Zanim założysz na nie bandanę, przerzuć włosy do tyłu.
 
© Pixelformula / Défilé Rochas prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ