Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

JLD
JLD
JLD
Nowości

Szampon do wszystkich rodzajów włosów i maska

Dział

w sprayu bez spłukiwania z linii Express Therapy

Współczesne kobiety mają coraz mniej czasu dla siebie. Coraz więcej pracują, obowiązków w domu nie ubywa, a każda z nich chciałaby dodatkowo znaleźć chwilę dla siebie na relaks i przyjemności. To wszystko sprawia, że kobiety oczekują, że producenci kosmetyków i środków pielęgnacji dostosują swoje produkty do nowych okoliczności. Nowoczesne kremy, szampony, odżywki i maski do włosów i inne preparaty, powinny nie tylko dawać bardzo dobre efekty, ale również być proste w użyciu, a skorzystanie z nich nie powinno zajmować za dużo czasu.

Odżywka bez spłukiwania i szampon do włosów dla zabieganych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych kobiet, Jean Luis David prezentuje linię kosmetyków do włosów marki Express Therapy. Są to: odżywka do włosów bez spłukiwania Maska Spray 10 w 1 oraz uniwersalny szampon do włosów Shampooing Express Therapy. Kosmetyki te mają zdecydowanie skrócić czas pielęgnacji włosów, a jednocześnie zapewnić im ochronę i pielęgnację, jak przy zabiegach trwających zdecydowanie dłużej. Wszystko po to, aby kobieta czuła się piękna i zadbana, ale bez konieczności poświęcania na to zbyt dużej ilości czasu.

Odżywka bez spłukiwania oszczędzi dużo czasu

Tradycyjne odżywki wymagają co najmniej kilkunastu minut, aby ich użyć i w pełni wykorzystać możliwości pielęgnujące. Najpierw należy umyć włosy szamponem, następnie na spłukane włosy nałożyć odżywkę, odczekać kilka minut i ponownie spłukać. Dopiero wówczas można przejść do suszenia i układania fryzury. Wiele z pań przyzwyczaiło się już do tego rytuału, ale z pewnością równie szybko przyzwyczają się do metody mniej czasochłonnej i zdecydowanie bardziej efektywnej, czyli tej przy użyciu odżywki do włosów bez spłukiwania Maska Spray 10 w 1.

Jej używanie jest bardzo proste. Wystarczy po myciu, na lekko wilgotne włosy, nałożyć preparat i starannie wmasować go na całej długości włosów nie zapominając o końcówkach. Po tym wszystkim rozczesać... i gotowe! Całość zajmie maksymalnie minutę. Dzięki temu zabiegowi włosy stają się podatniejsze na modelowanie, więc od razu można przejść do układania fryzury.

Odżywka w sprayu nie zostawia śladów

Nie należy się obawiać, że maska zostawi na włosach osad lub ślady. Ma lekką, kremową konsystencję, rozprowadza się bez problemu i bardzo szybko się wchłania. Włosy po jej zastosowaniu stają się miękkie i lśniące. To zasługa aktywnych składników, które głęboko odżywiają i poprawiają kondycję włosów. Odżywka do włosów Maska Spray 10 w 1 to produkt, który można stosować nawet na włosy bardzo zniszczone i wymagające wyjątkowej pielęgnacji. To kompletna pielęgnacja dla każdego rodzaju włosów.

Odżywka bez spłukiwania to prawdziwa rewolucja w kosmetyce włosów. Poświęcając niewiele czasu można osiągnąć efekty, jak po długim i kompleksowym zabiegu odnawiającym. Panie z pewnością docenią tę zmianę i gdy raz spróbują, już nigdy nie będą chciały wrócić do starej metody nakładania odżywki do włosów, która będzie się im już zawsze kojarzyć z marnowaniem bezcennego czasu.

Odpowiedni szampon do włosów do kompletu

Najlepszym dopełnieniem dla odżywki bez spłukiwania jest odpowiedni szampon, którego składniki idealnie komponują się z Maska Spray 10 w 1. To kolejny produkt Jean Luis David z serii Express Therapy, czyli Shampooing Express Therapy. Jego formuła sprawia, że po zastosowaniu włosy są lepiej chronione, bardziej elastyczne i łatwiej się rozczesują. Stosuje się go w tradycyjny sposób, czyli nakłada na wilgotne włosy, wmasowuje i spłukuje, ale połącznie go z odżywką do włosów w sprayu Maska Spray 10 w 1 sprawia, że włosy są miękkie i lśniące jak nigdy dotąd.

Idealnie dobrana para

Co prawda szamponu do włosów i odżywki bez spłukiwania z linii Express Therapy można używać oddzielnie, ale powstały one po to, aby współgrać i się dopełniać. Żadna pani, która użyje tego połączenia nie będzie chciała zamienić go na żadne inne. Zwieńczeniem całości jest również design butelek, które już na pierwszy rzut oka po prostu muszą stać koło siebie. Złote zdobione napisy wskazują również, że ma się do czynienia z produktem klasy premium przeznaczonym dla najbardziej wymagających użytkowniczek.

Nowoczesna kobieta nie ma czasu na improwizacje

Życie toczy się coraz szybciej. Coraz więcej czasu zajmują praca i codziennie obowiązki, a coraz mniej jest go na przyjemności i chwilę relaksu. Współczesne kobiety, pomimo tych wszystkich niesprzyjających okoliczności, chcą móc zadbać o siebie i czuć się pięknymi. To właśnie z myślą o nich powstają produkty takie jak szampon do włosów Shampooing Express Therapy i odżywka bez spłukiwania Maska Spray 10 w 1.

Nowoczesna kobieta nie ma też miejsca na improwizację. Kiedy rano lub wieczorem trzeba przygotować się do wyjścia czasu jest zawsze za mało. W takich sytuacjach trzeba postawić na rozwiązania, które dają znakomite efekty, a korzystanie z nich nie ciągnie się w nieskończoność. Produkty z linii Express Therapy są właśnie takimi pewnymi rozwiązaniami. Po ich użyciu włosy zawsze ułożą się tak jak się tego chce, a dodatkowo będą miękkie i lśniące. Korzystanie z maski w sprayu i szamponu do włosów w dłuższej perspektywie zagwarantuje również, że włosy będą zdrowie i odżywione bez względu na ich rodzaj.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ