Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

„Szal – komin, moja alternatywa dla czapki”: Leila, 28 lat
„Szal – komin, moja alternatywa dla czapki”: Leila, 28 lat
„Szal – komin, moja alternatywa dla czapki”: Leila, 28 lat
Trendy i styl

„Szal – komin, moja alternatywa dla czapki”: Leila, 28 lat

Dział
Twój wygląd? Zimą, trudno jest mi odkrywać moją kobiecość oraz wspaniały wygląd… Z reguły jest mi tak zimno, że maksymalnie się okrywam. Z tego powodu, gdy nadchodzą zimne dni, stosunkowo rzadko wyglądam sexy. Wolę otulać się ciepłymi swetrami, ubierać kurtki lub marynarki, które nadają mi modny, młodzieńczy wygląd. Staram się jednak, by nie wyglądać w nich też, jak yeti! Unikam więc noszenia zimowych butów ponarciarskich z futerkiem, nawet jeśli stają się akurat bardzo modne…
 
Twoja fryzura? Może się to wydawać dziwne, ale zimą podobają mi się włosy obcięte na krótko lub w boba, natomiast latem wolę włosy długie. Tej zimy zdecydowałam się więc na długiego boba na włosach rozpuszczonych, do którego dobrałam pełną i gęstą grzywkę. Dzięki niej jest mi ciepło w głowę i nie mam potrzeby zakładania czapki lub innego tego typu nakrycia głowy. Staram się ich unikać z różnych przyczyn, a jedną z nich jest stylowy wygląd. Uważam, że źle wyglądam w czapce. Co więcej, gdy noszę czapkę moje włosy często stają się oklapnięte.
 
Twój styl dzisiaj? Zamiast nosić czapkę, która  z reguły niszczy moją fryzurę, zakładam szal-komin. Jest to niezwykle modny, wysoki szalik, zapewniający ciepło zimą. Kiedy jest mi naprawdę zimno, mogę w niego wtulić swoją twarz. Jeżeli chodzi o fryzurę, szalik-komin zupełnie jej nie niszczy. Dzięki temu, udaje mi się dotrzeć ładnie uczesaną do biura lub na spotkanie z moimi koleżankami! Kiedy pada, chronię moje włosy przed wilgocią za pomocą zwykłego parasola.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ