Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szal komin – alternatywa dla czapki
Szal komin – alternatywa dla czapki
Szal komin – alternatywa dla czapki
Trendy i styl

Szal komin – alternatywa dla czapki

Dział
Zimą zakładasz ciepły zestaw w postaci szalika, rękawiczek i czapki. Wiedz, że w tym roku możemy Ci zaproponować w tej dziedzinie wiele nowości i urozmaiceń! Szal-komin to szalona odmiana szalika w formie komina, w rozmiarze XXL.
 
Moda na szal komin. Szal komin to rodzaj szalika  w kształcie komina, a więc pozbawionego końców. Zakłada się go przez głowę i nosi niczym luźny golf. Szal komin najlepiej wygląda bowiem, gdy jest w rozmiarze oversize. Może on pełnić rolę szalika, a także kaptura/czapki, o ile jego rozmiar pozwala na to, by nałożyć go na głowę.
 
Wybór szala komina. Szale te są wykonane z różnych materiałów i są dostępne w różnych kolorach. Najbardziej modne są wełniane modele o dużych oczkach, które oprócz tego, że są ciepłe, są bardzo trendy. Jeżeli chcesz, by Twój szal komin był jak najbardziej uniwersalny, unikaj modeli w krzykliwych kolorach lub we wzory, które trudno będzie zestawić z innymi ubraniami! Postaw raczej na ponadczasowe fasony w jednolitych kolorach, takich jak: czarny, niebieski, kolor kości słoniowej lub beżowy.
 
Noszenie szala komina. Podstawową zaletą szala komina jest fakt, że możesz dobrze się nim otulić! Nie tylko okrywa on Twoją szyję, ale także część twarzy, o ile wybrałaś model oversize. Unosząc go do góry będziesz mogła nim okryć nawet uszy, które są szczególnie wrażliwe na niskie temperatury. Innym sposobem na noszenie szala komina jest zaadoptowanie go jako połączenie kaptura i szala. Okręć go wokół swojej szyi, a następnie nałóż jego tylną część na głowę. Uzyskasz w efekcie idealną stylizację na Królową Śniegu!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ