Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sylwester, jaka fryzura będzie najdłużej się trzymać?
Sylwester, jaka fryzura będzie najdłużej się trzymać?
Trendy i styl

Sylwester, jaka fryzura będzie najdłużej się trzymać?

Dział
Wieczór sylwestrowy często planowany jest ze sporym wyprzedzeniem. Jedno jest pewne – czy będziesz w grupie 30 czy 4 osób, masz ochotę zaprezentować w ten wieczór szykowną i oryginalną fryzurę. Jeśli mogłaby ona wytrwać całą noc, byłoby jeszcze lepiej! Zoom na fryzury polecane przez profesjonalistów na sylwestrowy wieczór.
 
Oczywiście twoja fryzura będzie zależeć od planów na ten wieczór. „Będzie ona z pewnością elegancka, niemniej jednak, jeśli spędzasz wieczór w małej grupie znajomych i nie jest to sylwestrowy bal, to na pewno postawisz na bardziej uniwersalną fryzurę”.
 
Bez względu na długość twoich włosów, zawsze można zrealizować eleganckie i oryginalne fryzury. „Nie myśl sobie, że jeśli masz krótkie włosy, to nie będziesz mogła ich wystylizować. Tak naprawdę, nawet obcięcie na chłopczycę czy też bob mogą być wystylizowane dzięki dodatkom do włosów lub falom. Możesz zrealizować wszystko na co masz ochotę”.
 
Z półdługich włosów obciętych na boba można stworzyć oryginalną fryzurę na sylwestrowy wieczór. „Korona z warkoczy na półdługich włosach, stojący tapir na włosach krótkich, loki jeśli masz proste włosy lub wyprostowane włosy, jeśli twoje włosy się lokują! Wiedz, że wszystkie twoje fryzury będą się trzymać jeśli spryskasz je na koniec lakierem. Co więcej, pomyśl o użyciu produktów stylizacyjnych i utrwalających podczas wykonywania fryzury.
 
Jeśli masz długie włosy, to masz jeszcze więcej możliwości na sylwestrową fryzurę. „Chcesz być pewna, że twoja fryzura będzie się trzymać przez całą noc, zachowując przy tym elegancki i oryginalny wygląd? Postaw na koński ogon, w którym ukryjesz gumkę. Kiedy zbierzesz już włosy w wysoki koński ogon, zwiąż go gumką z haczykiem. Następnie, wybierz jedno szersze pasemko włosów i otocz nim gumkę. Dodaj stylu twojemu kucykowi tworząc na nim fale od połowy długości włosów”.
 
Nasza rada: W sylwestrowy wieczór marzysz, aby być najpiękniejszą i najmodniejszą. Aby tak się stało, pamiętaj, nie rób fryzur, które są niewykonalne na twoich włosach. Musisz dostosować swoją fryzurę do obcięcia włosów. Nie próbuj na przykład zrobić korony z warkoczy na włosach obciętych na chłopczycę!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ