Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sylvanie, 27 lat: „Mój przedziałek (bardzo) z boku!”
Sylvanie, 27 lat: „Mój przedziałek (bardzo) z boku!”
Sylvanie, 27 lat: „Mój przedziałek (bardzo) z boku!”
Trendy i styl

Sylvanie, 27 lat: „Mój przedziałek (bardzo) z boku!”

Dział
Twój look? Jestem prawdziwą kobietą. Kobietą, która poświęca półtorej godziny każdego ranka, żeby się przygotować, wybierając ciuchy, makijaż i pracując nad fryzurą. Dla mężczyzny musiałoby to być piekło, ale dla mnie jest to prawdziwy przywilej! Jestem uzależniona od zakupów i w związku z tym, ciężko mi przypomnieć sobie wszystko, co mam w szafie… To dlatego musi to zajmować tyle czasu! Jeżeli chodzi o mój wizerunek, uwielbiam spódnice, buty na obcasie i torebki.

Twoja fryzura? Moje włosy są długie i wymagają specjalnej pielęgnacji. Przede wszystkim, jeżeli ze względu na ich długość, ale również dlatego, że są farbowane. Bardzo często odwiedzam zatem mojego fryzjera, żeby się nimi profesjonalnie zajął i uważam, żeby używać dobrych kosmetyków w domu, nie chcąc zniszczyć lub uszkodzić włosów. Musze przyznać, że mam obsesje na punkcie rozdwojonych końcówek… Tak więc, jak tylko widzę uszkodzoną końcówkę od razu proszę fryzjera, aby ją odciął!

Twój styl dzisiaj? Jak tylko zobaczyłam gwiazdy na czerwonym dywanie, czeszące się na side-hair, od razu zakochałam się w tym stylu! Uważam, że jest to bardzo prosta fryzura, która każde długie włosy staną się bardziej glamour. Aby ją zrobić, zaznaczam wyraźny przedziałek z boku. Następnie zajmuje się stroną, z której jest najwięcej włosów, tapirując je lekko blisko skóry głowy, co doda im objętości. Resztę zaś prostuję prostownicą. Na koniec pozwalam włosom opadać na moje ramiona w stylu glamour.


Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ