Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Surowy kucyk – musisz go zrobić
Surowy kucyk – musisz go zrobić
Trendy i styl

Surowy kucyk – musisz go zrobić

Dział
Sezon zimowy zwiastuje nadejście fryzur w surowym stylu. Te fryzury, w przeciwieństwie do wavy lub luźnego efektu modnego latem, są bardzo dopracowane i mają surowy charakter. Odkryj surowy kucyk, który znajduje się na liście must-have.
 
Trend. To fakt – gdy temperatury spadają, fryzury stają się coraz bardziej oryginalne. Są one wypracowane i zrobione w bardzo precyzyjny sposób. Tak jest w przypadku surowego kucyka. Bez względu na okazję, jest to idealne rozwiązanie, które pozwala ci na uwydatnienie twarzy poprzez perfekcyjne zarysowanie jej rysów. Tej zimy, to ty jesteś gwiazdą, a nie twoja fryzura.
 
Dla kogo? Tak, jak modelki z pokazu Giambatissta Valli, wszystkie kobiety mogą nosić surowy kucyk. W przypadku krótkich włosów będzie on trudniejszy do uczesania, ale nie jest to niemożliwe. Pamiętaj, że najwajniejsze jest to, by fryzura zachowała surowy charakter. Styl bohemy pozostaw na następne lato!
 
Jak zrobić surowy kucyk? Po umyciu i wysuszeniu włosów, zaopatrz się w prostownicę. Zanim jej użyjesz, nałóż na włosy produkt Perfect Liss. Każdy włos musi był idealnie wyprostowany od nasady po końcówki. Oddziel włosy z przodu głowy przedziałkiem pośrodku, a następnie zbierz wszystkie na wysokości karku. Na koniec, zwiąż je za pomocą cienkiej gumki. Niektóre kosmyki odstają? Przypnij je niewidocznymi spinkami. Aby nadać fryzurze połysku, spryskaj ją produktem Shine Spray.
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ