Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Sunset Light – dla kogo?
Sunset Light – dla kogo?
Farbowanie

Sunset Light – dla kogo?

Dział
Sunset Light jest ekskluzywną techniką, stosowaną w salonach Jean Louis David. Przyjrzyjmy jej się bliżej wraz z naszym ekspertem.
 
Sunset Light nadaje włosom słonecznego efektu. "Zainspirowaliśmy się pokazami haute-couture, na których modelki nosiły fryzury z takim efektem. Technika ta uwydatnia rozjaśnioną partię włosów. Koloryzacja jest stopniowa – wewnętrzna część włosów jest rozjaśniona (część umieszczona na dole), a włosy na czubku głowy są ciemniejsze. Efekt ten kojarzy się z zachodem słońca, stąd nazwa Sunset Light".
 
Aby otrzymać piękny rezultat, twoje włosy powinny mieć odpowiednią długość. "Technika ta pasuje do długich lub średniej długości włosów, które powinny sięgać przynajmniej do obojczyka. Co więcej, nie powinnaś ich cieniować, by różne tony koloru mogły być widoczne. Rezultat jest szykowny, dyskretny, ale też oryginalny".
 
Nasza rada. Naturalny Sunset Light jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz rozjaśnić włosy. Po jego zrobieniu, czesz dowolne fryzury. Stosuj produkty gamy Color Therapy, aby refleksy pięknie wyglądały. Dobra nowina – gdy efekt ci się znudzi, będzesz mogła się go pozbyć w łatwy sposób.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ