Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Suche włosy: sposoby na ich pielęgnację
Suche włosy: sposoby na ich pielęgnację
Pielęgnacja

Suche włosy: sposoby na ich pielęgnację

Dział
Suche włosy wymagają uwagi i odpowiedniej pielęgnacji. Bez względu na to, czy takie są z natury, czy też mają na nie wpływ warunki zewnętrzne, powinnaś je nawilżać. Dzięki temu, będą zdrowe!
 
Często kręcone włosy są z natury suche. "A włosy afro jeszcze bardziej! Są bardzo suche i potrzebują maksymalnego nawilżania każdego dnia. Warunki zewnętrzne również je wysuszają. Latem, nad morzem w pełnym słońcu, twoje włosy potrzebują jeszcze większego nawilżenia. Włosy kobiet, które je farabują, również są bardzo suche".
 
Kobiety, które mają cienkie, oklapnięte i proste włosy, uwrażliwiają je przy suszeniu. "Kosmyki się wysuszają i się do siebie przyklejają. Nie są więc gładkie, dzięki czemu są pełne objętości. Łatwiej jest je również rozczesać! Tak też jest w przypadku modelek ze wschodu i północy. Zwykle są to blondynki o cienkich, łatwo rozczesujących się włosach. Ich włosy są wciąż uwrażliwiane z powodu farbowania lub robienia pasemek. Często się suszą pod wpływem suchości. Najważniejsze jest to, by znaleźć równowagę między nadmiernym i regularnym uwrażliwianiem włosów".
 
W domu, stosuj produkty Keratin Therapy. "Dzięki nim, nadasz włosom połysku i sprawisz, że będą miękkie i lekkie. Naprawisz i oczyścisz także ich włókna i je nawilżysz".
 
Nasza rada: Nie udaje ci się nawilżyć twoich suchych włosów? Przyjdź do salonu Jean Louis David i skorzystaj z usług pielęgnacyjnych, które zaproponuje ci fryzjer. Będzie on wiedział, jakich produktów użyć i jak je stosować, aby otrzymać skuteczny efekt.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ