Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Subtelny tie & dye na związanych włosach: Streetstyle
Subtelny tie & dye na związanych włosach: Streetstyle
Trendy i styl

Subtelny tie & dye na związanych włosach: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Wysoki kucyk w jaśniejszym, połyskującym kolorze, uwydatnionym przez tie & dye. Jej włosy u nasady są w miodowym odcieniu blond, natomiast końcówki są jaśniejsze. Nasz dzisiejszy streetstyle zdecydował się związać włosy w kucyk, dzięki czemu efekt tie & dye jest widoczny. Nie jesteś zmuszona nosić rozpuszczonych włosów, by uwydatnić twój tie & dye!
 
Jej wygląd? Schludny i nowoczesny, jak jej fryzura! Nasz dzisiejszy streetstyle założył luźny t-shirt, brązową skórzaną spódniczkę, elegancką szeroką kurtkę, ponieważ lubi czuć się wygodnie. Na stopy założyła koturny, dobrane kolorystycznie do spódniczki, tak jak okulary słoneczne w kolorze kawy. Jej strój jest harmonijny i idealny na weekendowe wyjście, szczególnie wtedy, gdy wychodzi słońce.
 
Rada dnia. Jean Louis David proponuje inne techniki koloryzacji w sezonie letnim. Czy to Fronlight, czy  to Splashlight, przyjdź do salonu, by fryzjer pomógł ci dokonać wyboru. Na co dzień, pielęgnuj swoje włosy stosując produkty z gamy Color Therapy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ