Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl bohemy – nie do obalenia
Styl bohemy – nie do obalenia
Trendy i styl

Styl bohemy – nie do obalenia

Dział
To prawda, że zimą fryzury mają bardziej surowy charakter. Niemniej jednak, styl bohemy nigdy do końca nie znika. Poza tym, że jest on bardzo kobiecy i glamour, pozwala również na noszenie nowoczesnych fryzur, które nie wymagają zbyt dużej stylizacji. Jest to trend D-O-S-K-O-N-A-Ł-Y!
 
Wpływ stylu bohemy. Włosy w stylu wavy, zmierzwiony półkucyk albo luźny kok… Wszystkie fryzury należą do tych, które inspirują się stylem bohemy. Są one zrobione "na szybko", ale nigdy nie brakuje im klasy. Dlatego też, wiele kobiet nie bierze pod uwagę innych fryzur, nawet jeśli pory roku się zmieniają!
 
Wpływ stylu bohemy, dla wszystkich? Tak! Albo przynajmniej dla tych, lubiących robić fryzury, które nie wymagają poświęcenia trzech godzin o poranku. W tym przypadku, plusem jest to, że fryzury są łatwe do uczesania, a co więcej, ich wybór jest ogromny. Możesz potargać włosy, zrobić kok na boku: nieważne! Wręcz przeciwnie, sublimuje to twój styl bohemy.
 
Wpływ stylu bohemy, kwestia wyglądu. Oczywiście, na stworzenie stylu bohemy ma wpływ fryzura, ale nie tylko. Twój ubiór oraz jego elementy, które nosisz na co dzień, sprawiają, że wyglądasz swobodnie, ale nie brakuje ci stylu. Zarówno wygląd, jak i fryzura w stylu bohemy oparte są na tej samej zasadzie: zrobione są niby w sposób chaotyczny, ale nie do końca. Nigdy nie wyglądasz niedbale i zawsze zachowujesz odrobinę kobiecości.
 
© Pixelformula / Pokaz Preen prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ