Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl preppy
Styl preppy
Styl preppy
Trendy i styl

Styl preppy

Dział
Inspirowany wyglądem studentów klas zerowych w Północno-Wschodnich Stanach Zjednoczonych w latach 50., styl preppy tworzy kilka szczegółów, które nadadzą stylizacjom dystyngowany charakter. Obecnie, znacznie mniej trzymający się konkretnych zasad styl preppy inspirowany jest często serialami amerykańskimi. Wciąż jednak zachowuje on kilka klasycznych dodatków, niezbędnych do idealnych stylizacji.
 
Wygląd preppy. Miłośniczki stylu preppy powinny zastosować się do kilku zasad. Jeśli chodzi o ubiór, to należy wybierać koszulki polo, mokasyny i spodnie typu chino: a wszystko to po to, by wyglądać niczym student, który dzieli swój czas pomiędzy nauką w bibliotece i lekcjami tenisa. W sferze kolorów, choć nie istnieją żadne restrykcyjne zasady w tym zakresie, warto mimo wszystko postawić na modne pastelowe odcienie. Styl preppy nie może się obyć bez takich motywów, jak paski, czy grochy na koszulach, swetrach i koszulkach polo. Wybierając dodatki, postaw na schludnie wyglądające akcesoria, które sprawią, że upodobnisz się do tzw. dziewczyny z dobrej rodziny.
 
Uroda w stylu preppy. Makijaż w stylu preppy jest dość dyskretny. Podstawowymi kolorami są kolory cieliste i naturalne. Cera powinna być wyrównana podkładem, a policzki delikatnie podkreślone. Powinnaś jednak zrezygnować ze szminki lub cienia do powiek. Fryzura także powinna być ucieleśnieniem prostoty. Włosy powinny być wyprostowane i założone za ucho, a przedziałek zrobiony na boku. Zachowując wygląd grzecznej dziewczynki, uzyskasz imponujący efekt końcowy.
 
© Pixelformula / Pokaz Carven prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ