Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl preppy: kok w kształcie kokardy
Styl preppy: kok w kształcie kokardy
Trendy i styl

Styl preppy: kok w kształcie kokardy

Dział
Styl preppy inspirowany jest obecnie modnymi serialami amerykańskimi. To dopracowany wygląd z interesującymi dodatkami – tu nic nie jest pozostawione przypadkowi, a zwłaszcza fryzura. Tego lata kok w kształcie kokardy podbije serca tych z was, które lubią mieszać klasyczne i nowoczesne fryzury.
 
Kok w kształcie kokardy. Kok w kształcie poziomej kokardy na czubku głowy wyszedł już z mody. Obecnie na czasie jest kok w kształcie pionowej kokardy noszony na wysokości karku, który będzie doskonałym dopełnieniem wyglądu w stylu preppy. Fryzura powinna być lekka i elegancka, a kokarda dodawać jej wyrafinowania. Z fryzury nie powinien wystawać ani jeden włos, a przedziałek powinien być równo wytyczony pośrodku głowy. Stylizacja na grzeczną uczennicę musi być idealnie dopracowana!
 
Jak go wykonać? Powinnaś mieć półdługie lub długie włosy tak, by kokarda nabrała właściwego kształtu oraz objętości. Jeżeli nie masz wystarczająco długich włosów, pomyśl o przedłużeniach! Zacznij od zrobienia przedziałka pośrodku głowy. Następnie zbierz włosy na wysokości karku i wykonaj niskiego ulizanego kucyka. Po związaniu włosów, podwiń końcówki tak, by znalazły się na wysokości gumki. Dobrze je ukryj, aby nie były widoczne. Weź cienką gumkę i umieść ją mniej więcej w środku swojego podwiniętego kucyka, a następnie ją ściśnij,  tworząc na włosach kształt kokardy. Oba boki kokardy powinny być równe. Chcąc utrwalić fryzurę na dłużej, spryskaj ją lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Iceberg Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ