Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl lat 70 wszechobecny w 2015 roku: Streetstyle
Styl lat 70 wszechobecny w 2015 roku: Streetstyle
Trendy i styl

Styl lat 70 wszechobecny w 2015 roku: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle zdecydowała się uwydatnić piękno swoich włosów. Jako że są one grube i elastyczne, może ona je czesać na różne sposoby. Jej fryzura przypomina te, noszone w latach 70 - gruba grzywka oraz pocieniowane włosy wokół twarzy. Długa fryzura typu kula sublimuje jej uśmiechniętą twarz. Fryzura ta znajduje się na liście must-have w tym sezonie.
 
Jej wygląd? Trendy i kobiecy. Nasz dzisiejszy streetstyle potrafi uwydatnić swój wygląd, dobierając najmodniejsze elementy sezonu. Włożyła ona na siebie luźny, szary sweter dobrany do szyfonowej spódnicy w kolorze kości słoniowej. Na jej stopach widnieją natomiast czarne, skórzane botki z otwartymi palcami. Na ramieniu widoczna jest torba XXL, dobrana do butów. Idealnie sublimuje ona jej strój.
 
Rada dnia. Chcesz zrobić fryzurę w stylu lat 70? Przyjdź do salonu, by porozmawiać o tym z fryzjerem. Na pewno będzie potrafił on ci doradzić i dobrać odpowiednią długość do twoich włosów. Nie ma lepszej fryzury, która wysublimuje twój wygląd kilka tygodni przed końcem roku.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ