Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl: kolory stworzone dla brunetek
Styl: kolory stworzone dla brunetek
Trendy i styl

Styl: kolory stworzone dla brunetek

Dział
Kupując ubrania musisz sobie odpowiedzieć na podstawowe pytanie, czy dana rzecz Ci się podoba, czy nie. Natomiast, kiedy je przymierzasz, dodatkowo musisz jeszcze wziąć pod uwagę to, czy dana rzecz odpowiednio eksponuje Twoją figurę. A w kwestii kolorów, czy zawsze wybierasz to, czego naprawdę potrzebujesz?
 
Ubrania. Brunetki mają pewną przewagę nad blondynkami. Mogą one bowiem nosić krótsze i bardziej wydekoltowane ubrania, nie będąc przy tym postrzeganymi za wulgarne. Blondynki, z założenia, uważane są w powszechnej opinii za bardziej kuszące niż brunetki!
 
Testowanie kolorów. Zanim zdecydujesz się na taki lub inny kolor, przetestuj Twój wybór. Tak naprawdę, nie powinnaś brać pod uwagę jedynie koloru Twoich włosów. Twoja karnacja oraz kolor tęczówek również mają znaczenie. Aby uniknąć stylizacyjnych pomyłek, przyłóż ubranie pod podbródkiem i przejrzyj się w lustrze. Jeżeli stwierdzisz, że kolor rozświetla Twoją cerę i dobrze w nim wyglądasz, wiedz że, właśnie o to chodziło! Jeżeli natomiast, kolor uwydatnia Twoje niedoskonałości, odłóż ubranie tam, skąd je wzięłaś.
 
Skóra o jasnej karnacji. Jeżeli masz ciemne włosy, a Twoja cera jest porcelanowa, staraj się unikać kolorów, które będą mocno kontrastowały z Twoim kolorem włosów. Zamiast zbyt pastelowych kolorów lub białego, postaw raczej na czernie, zielenie (sosna lub khaki), czerwienie (a nawet bordo) lub mocne szafiry. Jednym słowem, kolory raczej intensywne, które odpowiednio wyeksponują Twoją jasną cerę.
 
Skóra o ciemnej karnacji. Jeżeli masz cerę śniadą, możesz pozwolić sobie na więcej ekstrawagancji. Tak naprawdę, nie masz zbyt wielu ograniczeń w dziedzinie kolorów poza unikaniem beżów i brązów. Co do pozostałych kolorów, wybieraj te, które akurat przypadną Ci do gustu. Możesz postawić na ciemne, jesienne odcienie, analogiczne do tych, zalecanych dla osób o jasnej cerze, ale także wybrać jaśniejsze i żywsze kolory. Unikaj jednak całkowicie czarnych stylizacji, gdyż Twój wygląd mógłby być zbyt surowy. Tak więc, jeżeli ubierasz czarne spodnie, postaraj się rozweselić je pozostałymi częściami swojego ubioru.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ