Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl damsko-męski, jak go zaadoptować?
Styl damsko-męski, jak go zaadoptować?
Trendy i styl

Styl damsko-męski, jak go zaadoptować?

Dział
W tym sezonie modny wygląd będzie wymagał łączenia różnych kanonów. Grunge vs Sage, rock vs styl bohemy, każdy znajdzie coś dla siebie. Jaka tendencja będzie dominować? Styl damsko-męski. Najmodniejsze stylizacje stworzysz wkomponowując w nie elementy garderoby twojego przyjaciela lub partnera. Krawat, czy blazer to świetna baza dla stylizacji pełnej męskich elementów.
 
Moda w stylu damsko-męskim. Aby uzyskać idealną, damsko-męską stylizację, warto zastosować się do kilku zasad. Możesz wybrać coś ciekawego z szafy twojego ukochanego. Pamiętaj jednak, aby ubrania nie były za duże. Oboje powinniście mieć mniej więcej ten sam rozmiar, a jeżeli tak nie jest, będziesz musiała sama kupić sobie kilka modnych rzeczy. Na czasie są takie ubrania, jak spodnie od garnituru, krawat, a nawet buty w stylu derby, które… mają wiele uroku! Ubrania powinny być dopasowane, abyś nie wyglądała w nich niechlujnie lub zbyt chłopięco. Damsko-męskie trendy modowe eksponują androgeniczny, schludny, a zarazem minimalistyczny wygląd. Dopuszczalne jest wprowadzenie do stylizacji odrobiny koloru, jednak idealny wygląd uzyskasz komponując ze sobą czarne, białe oraz szare rzeczy. Zastanawiasz się, jaka jest jedyna fantazyjna forma dopuszczona w tym stylu? Są to paski.
 
Uroda w stylu damsko-męskim. Jeżeli chodzi o makijaż i fryzurę, istnieje tu całkowita dowolność. Niektóre z was będą wolały zrekompensować męski charakter stylizacji poprzez niezwykle kobiece akcenty, takie jak jaskrawoczerwona szminka i podkreślone oczy. Z kolei, inne postawią na androgeniczność w pełnym wydaniu stosując niewiele makijażu i decydując się na łatwą w utrzymaniu fryzurę (niczym modelki z pokazu Vanessa Bruno, na powyższym zdjęciu). Niezależnie od makijażu, który wybierzesz, postaw na jedną z modnych w tym sezonie fryzur. Falowane włosy lub bob powinny mieć więc pierwszeństwo!
 
© Pixelformula / Pokaz Vanessa Bruno prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ