Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Styl bohemy
Styl bohemy
Styl bohemy
Trendy i styl

Styl bohemy

Dział
Styl bohemy to obecnie jeden z bardziej modnych trendów. Fanki tego typu stylizacji noszą proste i wygodne ubrania. Styl bohemy to bowiem synonim luzu z nutką romantyzmu.
 
Modny wygląd stylizowany na bohemę. Aby uzyskać stylizację na wzór bohemy powinnaś przestrzegać kilku reguł. Twój wygląd powinien być nonszalancki, a przy tym elegancki, inspirowany stylem rodem z hippisowskich festiwali. Garderoba pod znakiem bohemy powinna być pełna lekkich i kobiecych ubrań, utrzymanych w pastelowych kolorach. Ubrania mają być zwiewne i tzw. „lejące się”, najlepiej wykonane z koronki, jedwabiu lub bawełny. Mają nawiązywać do wątków etnicznych z nutką rockandrollowego stylu. Zapomnij o butach na obcasie. Buty w stylu bohemy powinny być płaskie, inspirowane starożytną Grecją. O ile taka stylizacja nie jest zbyt wymagająca, o tyle warto pamiętać, że nie polega ona na pełnej dowolności w kwestii łączonych ze sobą elementów. Wygląd powinien być odpowiednio dopracowany i maksymalnie kobiecy.
 
Makijaż i fryzura w stylu bohemy. Uzyskanie makijażu i fryzury w stylu bohemy nie wymaga wielkiej filozofii. W sferze stylizacji włosów, powinnaś zdecydować się na rozpuszczone, lekko zmierzwione włosy. Włosy powinny być delikatnie pofalowane, nadając fryzurze modny i niezwykle naturalny wygląd. Bandana na włosach to kolejny niezbędny dodatek w tego typu stylizacjach. W kwestii makijażu, pamiętaj, że najważniejsza jest naturalność. Cera powinna być wyrównana przy użyciu odrobiny pudru brązującego, oczy – delikatnie podkreślone, a usta – matowe, pomalowane lekko różową szminką.
 
© Pixelformula / Pokaz Vanessa Bruno Prêt-à-Porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ