Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Strzyżenie włosów: 3 ogólnie przyjęte „prawdy”
Strzyżenie włosów: 3 ogólnie przyjęte „prawdy”
Eksperci

Strzyżenie włosów: 3 ogólnie przyjęte „prawdy”

Dział
Nie łatwo jest sprzeciwić się powszechnym przekonaniom w jakieś dziedzinie. Problem z osądami jest taki, że mocno zakorzeniają się w naszych głowach i ciężko się od nich uwolnić. Oto 3 powszechnie przyjęte „prawdy” na temat włosów, z którymi pora skończyć raz na zawsze.
 
Regularnie podcinane włosy odrastają szybciej. Nie istnieje żadna magiczna formuła, która pozwoliłaby ci błyskawiczne zyskać 10 centymetrów włosów! Co więcej, podcinanie włosów wcale nie sprawi, że będą one odrastały szybciej. „Włosy rosną średnio jeden centymetr na miesiąc, maksymalnie  półtora centymetra. Niewątpliwie, warto podcinać włosy, jednak nie ma to żadnego wpływu na szybkość ich odrastania.”
 
Chcąc uzyskać piękne włosy, należy podcinać je co miesiąc. „Piękne włosy to bardzo subiektywne stwierdzenie. Dla niektórych oznacza ono po prostu ładną fryzurę. Dla innych, włosy, które dobrze się układają. Przy takim rozumieniu, podcinanie włosów rzeczywiście pozwala osiągnąć ten cel. Jednakże, wcale nie muszą być one podcinane w każdym miesiącu!” Strzyżenie włosów co 3 do 4 miesięcy w zupełności wystarczy. Jeżeli masz cienkie włosy lub twoje końcówki mają tendencję do przerzedzania się, powinnaś udawać się do fryzjera co 2, 3 miesiące.
 
Moje włosy stają się grubsze kiedy je podcinam. Podcinanie włosów nie zmienia natury włosów. „Jest jednak prawdą, że włos wydaje się grubszy, kiedy go podcinamy. Ale, podkreślam, jest to tylko wrażenie! Kiedy podczas strzyżenia pozbywamy się przerzedzonych partii włosów, siłą rzeczy po strzyżeniu włosy wydają się grubsze.” Kiedy tylko zauważysz u siebie rozdwojone końcówki lub stwierdzisz, że twoje włosy stają się przerzedzone, udaj się do swojego fryzjera, aby odświeżyć swoją fryzurę i wyeksponować piękne i zdrowe włosy!
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ