Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Strzyżenie typu „kula”, wersja swobodna
Strzyżenie typu „kula”, wersja swobodna
Trendy i styl

Strzyżenie typu „kula”, wersja swobodna

Dział

Nie wszystkie krótkie fryzury są chłopięce. Typowym tego przykładem jest strzyżenie typu „kula” od Jean Louis David, które jest zarówno krótkie, jak i bardzo kobiece. Dowiedz się o nim więcej!

Podstawy strzyżenia typu „kula”. Z założenia strzyżenie typu „kula” stosuje się do włosów krótkich. Jednak można je wykonać również w wersji dłuższej, bardziej geometrycznej. Koncepcja jest zatem prosta, strzyżenie typu kula ma zaokrągloną formę, zgodną z kształtem głowy.

Strzyżenie typu „kula”, wersja swobodna. Podstawa jest oczywiście krótka, ale cieniowana i dłuższa z tyłu, przez co pozwala zachować maksimum objętości. Dodatkowo, z przodu pozostawiono kilka dłuższych kosmyków, które dają wrażenie płynności, ruchu i, które, rzecz jasna, zwiększają liczbę możliwych stylizacji! To co w niej uwielbiamy, to elastyczność i kobiecość.

Stylizacja. Jeżeli pociąga Ciebie styl grzecznej dziewczynki, wyprostuj prostownicą. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej glamrockowo, wymodeluj włosy na okrągłej szczotce i postaw na ich objętość. Jeżeli marzy ci się wet look, pociągnij włosy do tyłu i pracuj nad nimi palcami, przy użyciu żelu. Jeżeli stawiasz na zmysłowość, wymodeluj delikatne fale na całości fryzury. W tym celu, podsusz je suszarką przed użyciem lokówki.

© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ