Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Strzyżenie graficzne
Strzyżenie graficzne
Strzyżenie graficzne
Fryzura

Strzyżenie graficzne

Dział
Obserwując trendy w sezonie jesień-zima 2012, mogłaś mieć wrażenie (niesłusznie), że przeważa zupełna swoboda w sferze fryzur, której odzwierciedleniem są rozczochrane włosy w artystycznym nieładzie, utrzymane w modnym stylu neo-grunge. Jednak, w tym sezonie znajdziesz także wyraźne i uporządkowane strzyżenia tworzące graficzne fryzury w militarnym stylu. Przedstawiamy Wam bliżej ten nowy trend.
 
Zasady strzyżenia graficznego. W pokazie Antonia Berardi strzyżenie jest niemalże architektoniczne, m.in. dzięki grzywce, a jego efektem jest bardzo uporządkowana i asymetryczna fryzura. Jest to rodzaj futurystycznego strzyżenia na grzybka! Nie wątpliwie, w życiu codziennym bardziej praktyczna będzie fryzura w wydaniu bardziej klasycznym.
 
Dla kogo? Strzyżenie graficzne współgra ze stylem stanowczym i uporządkowanym, ale niekoniecznie surowym. Zostało zainspirowane kultem retro Louise Brooks, której styl w tamtych czasach mieszał trendy damsko-męskie. Dzisiaj, te ustrukturyzowane fryzury nadadzą Ci wygląd eleganckiej dominatorki. Strzyżenie to pasuje do włosów krótkich, ściętych na boba. Ewentualnie, można je wykonać na włosach półdługich, ale nie dłuższych. Fryzury są pełne objętości, proste lub lekko spływające. Nie dopuszczalne są jakiekolwiek strzyżenia cieniowane lub degażowane. Efekt będzie bardziej wysublimowany jeżeli kolor Twoich włosów jest zdecydowany, taki jak czerń ciemnej nocy lub zimny śnieżny blond.
 
Jak się uczesać? Strzyżenie uporządkowane i graficzne nie toleruje fal, ani zwiewnych loków. Aby pokazać w jak najlepszym świetle swoje graficzne ścięcie, niech Twoja fryzura będzie uporządkowana. Osiągniesz ten efekt modelując gładkie włosy przy użyciu okrągłej szczotki i suszarki lub też włosy proste i sztywne, które uzyskasz dzięki prostownicy. Nie ma mowy o spinaniu włosów, co odebrałoby fryzurze jej wyraz. Strzyżenie graficzne powinno bowiem być wyeksponowane w całej swojej okazałości.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ