Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zwyczajnie rozpuszczone włosy
Streetstyle: Zwyczajnie rozpuszczone włosy
Streetstyle: Zwyczajnie rozpuszczone włosy
Trendy i styl

Streetstyle: Zwyczajnie rozpuszczone włosy

Dział
Jej wygląd? Nasza dzisiejsza bohaterka ubrana jest w klasyczne i ponadczasowe ubrania. Trencz jest jednym z ulubionych płaszczy fashionistek. Każda z Was powinna mieć w szafie czarny trencz, który możecie urozmaicić dodatkami w mniej popularnych kolorach takich, jak na przykład połączenie pomarańczowego i szarego! Pozostała część ubioru naszej bohaterki jest bardziej delikatna. Ma czarne rajstopy, botki w tym samym kolorze oraz sukienkę w podobnej tonacji kolorystycznej.
 
Jej włosy? Ma prostą, casualową fryzurę, którą często nosi się na co dzień. Włosy są rozpuszczone swobodnie. Należy je suszyć suszarką, a następnie układać za pomocą okrągłej szczotki. Chcąc dodać indywidualnego charakteru swojej fryzurze, nasza bohaterka wykonała przedziałek na boku, który jest bardzo modny w tym sezonie, oraz upięła swoją długą grzywkę na boku tak, by nie opadała jej na oczy. O ile na pokazach mody wygląda wyjątkowo, o tyle na co dzień noszenie grzywki, która zasłania oczy nie jest najpraktyczniejsze!
 
Rada dnia. Chcąc uzyskać idealną fryzurę, warto zająć się niesfornymi, odstającymi włoskami. Istnieją dwa sposoby, by poskromić odstające loczki. Po pierwsze, możesz zaaplikować na wilgotne włosy serum, które wygładzi włosy. Po drugie, możesz zdyscyplinować swoje włosy przeczesując je grzebieniem spryskanym wcześniej lakierem. Dzięki temu, Twoja fryzura, pomimo swojej prostoty, będzie doskonała!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ