Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zoom na ozdobną opaskę
Streetstyle: Zoom na ozdobną opaskę
Streetstyle: Zoom na ozdobną opaskę
Trendy i styl

Streetstyle: Zoom na ozdobną opaskę

Dział
Jej fryzura? Naturalna, w stylu bohemy. Jej hebanowe włosy suszone były naturalnie na świeżym powietrzu, są gładkie i proste, a przy tym nie wymagają wiele modelowania. Jej gęsta i pełna objętości fryzura została wyeksponowana za pomocą ozdobnej opaski, która utrzymuje włosy z tyłu. Dowodem na niezawodność tego dziewczęcego dodatku w ciepłe, letnie dni może być fakt, że nadaje ona każdej stylizacji nutkę romantyzmu, a przy tym jest praktycznym rozwiązaniem na ułożenie włosów wokół twarzy.
 
Jej wygląd? Rockowy i intrygujący. Nasza bohaterka dnia postawiła na ciemne, kobiece ubrania. Skórzane legginsy oraz czarne botki na koturnie zestawiła z szerokim, szarym, dziewczęcym swetrem, idealnym na chłodne letnie wieczory. W sferze dodatków, nic nie jest pozostawione przypadkowi. Uważnie dobrane okulary przeciwsłoneczne oraz czarna, pikowana, skórzana torebka sprawiają, że jej stylizacja jest wyjątkowa. Wygląd nawiązujący do stylu motocyklistów to niewątpliwie ryzykowny zabieg stylizacyjny, ale w jej przypadku naprawdę udany!
 
Rada dnia. Jeżeli chciałabyś wyeksponować swoje włosy poprzez nałożenie na nie bandany, pamiętaj, że włosy muszą być idealnie zadbane. Podcinaj je regularnie i pielęgnuj stosując maseczki nawilżające. Nie ma lepszego sposobu na lśniące włosy, jak kosmetyki na bazie keratyny. Włosy będą zregenerowane i pełne wigoru!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ