Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zoom na falowanego boba
Streetstyle: Zoom na falowanego boba
Streetstyle: Zoom na falowanego boba
Trendy i styl

Streetstyle: Zoom na falowanego boba

Dział
Jej fryzura? Falowany bob. Elegancki i swobodny zarazem. Fryzura ta wygląda bardzo korzystnie na jej włosach w kolorze rudawego blondu. Jej bob jest wycieniowany, dzięki czemu włosy są pełne objętości. Z kolei, przedziałek pośrodku głowy nadaje całości porządek i ton.
 
Jej wygląd? Powrót pogodnych dni stał się dla niej doskonałą okazją, aby wyciągnąć z szafy sweter z dziurami! Pod sweter nasza bohaterka dnia ubrała sportowy biustonosz, zakrywający to i owo. Jej okulary, torba i ciemne spodnie w rozmiarze XXL nadają stylizacji trzeźwy ton, a jej jaskrawożółte mokasyny wzbogacają jej ubiór o nutkę oryginalności i szpanerstwa. Ta młoda osoba świetnie odczytała trendy w tym sezonie.
 
Rada dnia. Chcąc nadać falowany styl twojej fryzurze w kształcie boba, powinnaś zakręcić włosy lokówką. Najpierw je wysusz, a następnie trzymając głowę w dół nawijaj kolejne pasma włosów na lokówkę. Wydzielaj stosunkowo szerokie pasma włosów, jeżeli chcesz, by były one miękkie i sprężyste. Nie zakręcaj końcówek, skupiając się szczególnie na lokowaniu włosów na długości – dzięki temu efekt twojej fryzury będzie bardzo naturalny. Utrwal wszystko lakierem, dzięki czemu twoja fryzura utrzyma się przez cały dzień.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ