Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Streetstyle: Zmierzwiony kok
Streetstyle: Zmierzwiony kok
Streetstyle: Zmierzwiony kok
Trendy i styl

Streetstyle: Zmierzwiony kok

Dział
Jej włosy? Eleganckie z nutką buntowniczości. Jej kok upięty jest wysoko, a jej fryzura jest pełna objętości i nic jej nie ogranicza! Aby wykonać tę fryzurę musisz mieć długie i tylko nieznacznie wycieniowane włosy. Zacznij od spięcia włosów w kucyka na czubku głowy, a następnie owiń je wokół miejsca spięcia, tworząc tym samym wysokiego koka. Postaraj się, by twój kok nie był zbyt ściśnięty, gdyż najważniejszą cechą tego zmierzwionego koka jest swoboda!
 
Jej wygląd? Stylizacja przeplatająca elementy bohemy, rocka i dziewczęcości. Nasza bohaterka dnia postawiła na prawdziwą mieszankę stylów modnych w tym sezonie, zestawiając bardzo kobiecą, mieniąca się sukienkę z buntowniczymi, czarnymi botkami. Swoją stylizację dopełniła takimi kluczowymi dodatkami, jak kolia i okulary przeciwsłoneczne. Teraz nie pozostaje ci już nic innego, jak powtórzyć tę stylizację na własnej skórze, jak tylko przyjdą cieplejsze dni.
 
Rada dnia. Nie masz włosów w rozmiarze XXL? Nie panikuj. Możesz wykonać zmierzwionego koka tapirując swoje włosy, aby nadać im więcej objętości. Skup się na włosach u nasady, aby twoje włosy wyglądały na gęstsze szczególnie w tych partiach. Użyj w tym celu grzebienia, którym natapirujesz włosy od środka, aby tapirowanie pozostałe niewidoczne.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ